Свято знань у Горохові: Світлячок навчає дітей берегти енергію та довкілля
12 травня представники ТОВ «Волиньелектрозбут» (Група Tolk) завітали до Горохівського ліцею №2 імені Василя Фещака — і цей день став справжнім святом знань для наймолодших!
Учні 1-х, 2-х і 3-х класів — понад 110 школярів — стали учасниками інтерактивного заняття з основ енергозбереження та дбайливого ставлення до довкілля, яке захопило з перших хвилин.
На згадку про урок від Tolkового Світлячка кожен отримав наліпки з улюбленим героєм, а також світловідбиваючі браслети — символи безпеки та турботи про себе.
Щира подяка класним керівникам — Вікторії Остапюк, Ларисі Дашкевич, Надії Бабеляс, Іванні Басай, Марії Дорощук, Тамарі Семенюк, Ользі Бичковській, Людмилі Власюк та Ларисі Антонюк — за підтримку та тепле ставлення до ініціативи.
Окрема подяка заступнику директора з навчально-виховної роботи Любові Бойко за чудову організацію та теплий прийом!
Світлячок вже готується до нових зустрічей — після літніх канікул повернемось, щоб надихати, навчати й разом запалювати цікавість до енергії, що змінює світ!
